Program TV - miercuri - Extreme Sports

07:00

Lumea sporturilor de acțiune Sezonul 3 - Episodul 6  


08:00

Nitro World Games: cei mai buni concurenți FMX și Rallycross din lume Sezonul 1 - Episodul 3  


08:30

Nitro World Games: cei mai buni concurenți FMX și Rallycross din lume Sezonul 1 - Episodul 4  


09:00

Strongman Champions League, competiţia celor mai puternici oameni din lume Sezonul 2016 - Episodul 6  


10:00

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 3  


10:30

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 4  


11:00

Formula D Sezonul 2 - Episodul 1  


11:30

Formula D Sezonul 2 - Episodul 2  


12:00

Liquid Edge - Sporturi nautice, adrenalină și experiențe neobișnuite Sezonul 1 - Episodul 104  


13:00

GRID Sezonul 1 - Episodul 3  


15:00

Lumea sporturilor extreme Sezonul 4 - Episodul 11  


15:30

Lumea sporturilor extreme Sezonul 4 - Episodul 12 


16:00

Cum să fii în formă Sezonul 2 - Episodul 6  


17:00

Lumea sporturilor de acțiune Sezonul 3 - Episodul 7  


18:00

Lumea sporturilor de acțiune Sezonul 3 - Episodul 8  


19:00

La drum, cu Eric Hanson Sezonul 1 - Episodul 4  


19:30

La drum, cu Eric Hanson Sezonul 1 - Episodul 5  


20:00

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 3  


20:30

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 4  


21:00

Formula D Sezonul 2 - Episodul 4  


21:30

Formula D Sezonul 2 - Episodul 5  


22:00

Dincolo de calea bătută Sezonul 1 - Episodul 4  


23:00

Strongman Champions League, competiţia celor mai puternici oameni din lume Sezonul 2016 - Episodul 4  


00:00

Lumea sporturilor extreme Sezonul 5 - Episodul 11  


00:30

Lumea sporturilor extreme Sezonul 5 - Episodul 12 


01:00

Lumea sporturilor extreme Sezonul 5 - Episodul 13  


01:30

Lumea sporturilor extreme Sezonul 5 - Episodul 14  


02:00

Formula D Sezonul 2 - Episodul 4  


02:30

Formula D Sezonul 2 - Episodul 5  


03:00

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 3  


03:30

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 4  


04:00

GRID Sezonul 1 - Episodul 8  


06:00

O lume albastră Sezonul 6 - Episodul 4