Program TV - marti - Extreme Sports

07:00

Lumea sporturilor de acțiune Sezonul 3 - Episodul 5  


08:00

Nitro World Games: cei mai buni concurenți FMX și Rallycross din lume Sezonul 1 - Episodul 1  


08:30

Nitro World Games: cei mai buni concurenți FMX și Rallycross din lume Sezonul 1 - Episodul 2  


09:00

Strongman Champions League, competiţia celor mai puternici oameni din lume Sezonul 2016 - Episodul 5  


10:00

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 1  


10:30

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 2  


11:00

Formula D Sezonul 1 - Episodul 6  


11:30

Formula D Sezonul 1 - Episodul 7  


12:00

Liquid Edge - Sporturi nautice, adrenalină și experiențe neobișnuite Sezonul 1 - Episodul 103  


13:00

GRID Sezonul 1 - Episodul 2  


15:00

Lumea sporturilor extreme Sezonul 4 - Episodul 9  


15:30

Lumea sporturilor extreme Sezonul 4 - Episodul 10  


16:00

Cum să fii în formă Sezonul 2 - Episodul 5  


17:00

Lumea sporturilor de acțiune Sezonul 3 - Episodul 5  


18:00

Lumea sporturilor de acțiune Sezonul 3 - Episodul 6  


19:00

La drum, cu Eric Hanson Sezonul 1 - Episodul 2  


19:30

La drum, cu Eric Hanson Sezonul 1 - Episodul 3  


20:00

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 1  


20:30

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 2  


21:00

Formula D Sezonul 2 - Episodul 2  


21:30

Formula D Sezonul 2 - Episodul 3  


22:00

Dincolo de calea bătută Sezonul 1 - Episodul 3  


23:00

Strongman Champions League, competiţia celor mai puternici oameni din lume Sezonul 2016 - Episodul 3  


00:00

Lumea sporturilor extreme Sezonul 5 - Episodul 7  


00:30

Lumea sporturilor extreme Sezonul 5 - Episodul 8  


01:00

Lumea sporturilor extreme Sezonul 5 - Episodul 9  


01:30

Lumea sporturilor extreme Sezonul 5 - Episodul 10  


02:00

Formula D Sezonul 2 - Episodul 2  


02:30

Formula D Sezonul 2 - Episodul 3  


03:00

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 1  


03:30

X-traordinar Sezonul 1 - Episodul 2  


04:00

GRID Sezonul 1 - Episodul 7  


06:00

O lume albastră Sezonul 6 - Episodul 2