Program TV - vineri - Eurosport 1 Hd

07:00

Snooker: - Campionatul Juc─âtorilor - Snooker: - Campionatul Juc─âtorilor  


09:30

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: For┼úa Jocurilor Olimpice - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: For┼úa Jocurilor Olimpice  


10:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: ├Än c─âutarea gloriei - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: ├Än c─âutarea gloriei  


11:00

Minutul - Minutul  


11:05

Scrim─â: Campionatele Europene - Scrim─â: Campionatele Europene, ,  


13:00

Ciclism: Campionatele Na┼úionale ale Fran┼úei - Saint Martin de Landelles - Ciclism: Campionatele Na┼úionale ale Fran┼úei - Saint Martin de Landelles  


14:00

Ciclism: Campionatele Na┼úionale ale Fran┼úei - Saint Martin de Landelles - Ciclism: Campionatele Na┼úionale ale Fran┼úei - Saint Martin de Landelles  


14:55

Minutul - Minutul  


15:00

Mountain Bike: Cupa Mondial─â - Val di Sole - Masculin Elite Cross country short track - Mountain Bike: Cupa Mondial─â - Val di Sole - Masculin Elite Cross country short track  


15:30

Mountain Bike: Cupa Mondial─â - Val di Sole - Feminin Elite Cross country short track - Mountain Bike: Cupa Mondial─â - Val di Sole - Feminin Elite Cross country short track  


16:00

Mountain Bike: Cupa Mondial─â - Val di Sole - Feminin Elite Cross country olimpic - Mountain Bike: Cupa Mondial─â - Val di Sole - Feminin Elite Cross country olimpic  


17:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: For┼úa Jocurilor Olimpice - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: For┼úa Jocurilor Olimpice  


17:30

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: ├Än c─âutarea gloriei - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: ├Än c─âutarea gloriei  


18:30

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Via┼ú─â distrus─â - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Via┼ú─â distrus─â  


19:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Via┼ú─â distrus─â - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Via┼ú─â distrus─â  


19:30

Breaking: Dincolo de limite - Breaking: Dincolo de limite  


19:45

C─âl─ârie: Liga Na┼úiunilor S─ârituri peste obstacole - Rotterdam - C─âl─ârie: Liga Na┼úiunilor S─ârituri peste obstacole - Rotterdam  


21:30

Snooker: Seria Home Nations - Openul galez - Snooker: Seria Home Nations - Openul galez  


22:55

Minutul - Minutul  


23:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Via┼ú─â distrus─â - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Via┼ú─â distrus─â  


23:30

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Via┼ú─â distrus─â - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Via┼ú─â distrus─â  


00:00

Snooker: - Campionatul Juc─âtorilor - Snooker: - Campionatul Juc─âtorilor  


02:30

Scrim─â: Campionatele Europene - Scrim─â: Campionatele Europene, ,  


04:00

Mountain Bike: Cupa Mondial─â - Val di Sole - Masculin Elite Cross country short track - Mountain Bike: Cupa Mondial─â - Val di Sole - Masculin Elite Cross country short track  


04:30

Mountain Bike: Cupa Mondial─â - Val di Sole - Feminin Elite Cross country short track - Mountain Bike: Cupa Mondial─â - Val di Sole - Feminin Elite Cross country short track  


05:00

Ciclism: Campionatele Na┼úionale ale Fran┼úei - Saint Martin de Landelles - Ciclism: Campionatele Na┼úionale ale Fran┼úei - Saint Martin de Landelles  ACUM


Vezi si programul altor canale: