Program TV - duminica - Eurosport 1 Hd

07:00

Snooker: Campionatul Mondial - Snooker: Campionatul Mondial  


09:30

Scrimă: Campionatele Europene - Scrimă: Campionatele Europene, ,  


12:30

Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Feminin Elite Cross country olimpic - Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Feminin Elite Cross country olimpic  


14:30

Ciclism: Campionatele NaÅ£ionale ale FranÅ£ei - Madrid - Ciclism: Campionatele NaÅ£ionale ale FranÅ£ei - Madrid  


15:30

Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Masculin Elite Cross country olimpic - Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Masculin Elite Cross country olimpic  


17:00

Ciclism: Campionatele NaÅ£ionale ale FranÅ£ei - Saint Martin de Landelles - Ciclism: Campionatele NaÅ£ionale ale FranÅ£ei - Saint Martin de Landelles  


17:45

Ciclism: Campionatul NaÅ£ional al Italiei - Toscana - Ciclism: Campionatul NaÅ£ional al Italiei - Toscana  


18:30

Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Feminin Elite Cross country olimpic - Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Feminin Elite Cross country olimpic  


19:15

Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Masculin Elite Cross country olimpic - Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Masculin Elite Cross country olimpic  


20:00

Ciclism: Campionatele NaÅ£ionale ale FranÅ£ei - Madrid - Ciclism: Campionatele NaÅ£ionale ale FranÅ£ei - Madrid  


20:30

Ciclism: Campionatele NaÅ£ionale ale FranÅ£ei - Saint Martin de Landelles - Ciclism: Campionatele NaÅ£ionale ale FranÅ£ei - Saint Martin de Landelles  


21:00

Ciclism: Campionatul NaÅ£ional al Italiei - Toscana - Ciclism: Campionatul NaÅ£ional al Italiei - Toscana  


21:30

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: ForÅ£a Jocurilor Olimpice - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: ForÅ£a Jocurilor Olimpice  


22:00

RIDICĂRI DE GREUTĂŢI: Campionatul Mondial Clasic Druskininkai - RIDICĂRI DE GREUTĂŢI: Campionatul Mondial Clasic Druskininkai  


23:30

Snooker: Campionatul Mondial - Snooker: Campionatul Mondial  


01:00

Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Feminin Elite Cross country olimpic - Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Feminin Elite Cross country olimpic  


01:45

Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Masculin Elite Cross country olimpic - Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Masculin Elite Cross country olimpic  


02:30

Snooker: - Mastersul de la Londra - Snooker: - Mastersul de la Londra  


04:30

Ciclism: Campionatele NaÅ£ionale ale FranÅ£ei - Saint Martin de Landelles - Ciclism: Campionatele NaÅ£ionale ale FranÅ£ei - Saint Martin de Landelles  


05:00

Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Feminin Elite Cross country olimpic - Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Feminin Elite Cross country olimpic  


06:00

Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Masculin Elite Cross country olimpic - Mountain Bike: Cupa Mondială - Crans Montana - Masculin Elite Cross country olimpic  


Vezi si programul altor canale: