Program TV - miercuri - Disney Channel

06:00

Miraculous: Buburuza şi Motan Noir  

Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir

05:10

Sadie Sparks  

Sadie Sparks

05:30

Băiat, Fată, etc  

Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese

05:40

Băiat, Fată, etc  

Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese

04:50

Sadie Sparks  

Sadie Sparks

06:30

Miraculous: Buburuza şi Motan Noir  

Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir

07:00

Ghostforce  

GhostForce

07:30

Ghostforce  

GhostForce

08:00

Omul zăpezilor de neoprit  

The Unstoppable Yellow Yeti

08:30

Omul zăpezilor de neoprit  

The Unstoppable Yellow Yeti

09:00

Miraculous: Buburuza şi Motan Noir  

Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir

09:30

Miraculous: Buburuza şi Motan Noir  

Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir

10:00

Băiat, Fată, etc  

Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese

10:10

Băiat, Fată, etc  

Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese

10:30

Băiat, Fată, etc  

Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese

10:40

Băiat, Fată, etc  

Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese

11:00

Ciudăţeni  

Gravity Falls

11:30

Ciudăţeni  

Gravity Falls

12:00

Familia Green la oraş  

Big City Greens

12:30

Familia Green la oraş  

Big City Greens

13:00

Băiat, Fată, etc  

Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese

13:20

Miraculous: Buburuza şi Motan Noir  

Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir

13:50

Miraculous: Buburuza şi Motan Noir  

Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir

14:20

Miraculous: Buburuza şi Motan Noir  

Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir

14:50

Tabăra cu peripeţii  

Bunk'd

15:20

Tabăra cu peripeţii  

Bunk'd

15:50

O vrăjitoare îngrozitoare  

The Worst Witch

16:20

Stuck In the Middle: Stuck In the Store  


16:25

Omul zăpezilor de neoprit  

The Unstoppable Yellow Yeti

17:00

Omul zăpezilor de neoprit  

The Unstoppable Yellow Yeti

17:30

Familia Green la oraş  

Big City Greens

18:00

Miraculous: Buburuza şi Motan Noir  

Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir

18:30

Miraculous: Buburuza şi Motan Noir  

Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir

19:00

Băiat, Fată, etc  

Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese

19:15

Băiat, Fată, etc  

Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese

19:25

Băiat, Fată, etc  

Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese

19:45

O vrăjitoare îngrozitoare  

The Worst Witch

20:25

O vrăjitoare îngrozitoare  

The Worst Witch

21:00

Zombi 2  

Z-O-M-B-I-E-S 2

22:50

Violetta: Reţetele lui Angie  

Violetta Recipes

23:00

Ciudăţeni  

Gravity Falls

23:30

Ciudăţeni  

Gravity Falls

00:00

Insecte pe Viaţă  

Best Bugs Forever

00:20

Insecte pe Viaţă  

Best Bugs Forever

00:40

Insecte pe Viaţă  

Best Bugs Forever

01:00

Sadie Sparks  

Sadie Sparks

01:20

Sadie Sparks  

Sadie Sparks

01:45

Cronicile Evermoor  

Evermoor

02:10

Cronicile Evermoor  

Evermoor

02:30

Cronicile Evermoor  

Evermoor

02:50

Cars Toons  

Cars Toon: Mater's Tall Tales

03:00

Insecte pe Viaţă  

Best Bugs Forever

03:20

Insecte pe Viaţă  

Best Bugs Forever

03:45

Insecte pe Viaţă  

Best Bugs Forever

04:05

Randy Cunningham Băiatul Ninja  

Randy Cunningham 9th Grade Ninja