Program TV - duminica - Da Vinci

07:00

Reparatorii - Păpuşa vorbitoare  


07:10

Creații minunate - Miniplatou de filmare cameră de zi  


07:15

Creații minunate - Căţeluş păpuşă  


07:25

Aventuri în detenție - Întreaga lume e o scenă  


07:40

Întrebările lui Mily - Iubirea  


07:45

Întrebările lui Mily - Băiețoasa  


07:55

Eroi în lumea viselor - Razboiul lumilor  


08:10

Darwin și Newts - Macaraua care se clatină  


08:25

Addison - Obiectul geocache  


08:40

Kosmix - Coasta  


08:45

Kosmix - Nave  


08:50

Despre electricitate cu Smorph - Despre circuite  


08:55

Despre electricitate cu Smorph - Scurtcircuitele  


09:00

Bitz şi Bob - X marchează locul  


09:15

Știi oare? - Caruselul şi creioanele de ceară  


09:30

Dr. Panda - Pandaball  


09:40

Laboratorul de Creații Minunate - Pista spiralată  


09:45

Laboratorul de Creații Minunate - Structura tensională  


09:50

Laboratorul de Creații Minunate - Jocul de suflat și de echilibru  


10:00

Darwin și Newts - Despărțirea de prietenii țipari  


10:15

Bitz și Bob - Puteți și voi - Petrecerea lui Bitz pe plajă  


10:20

Bitz și Bob - Puteți și voi - Ziua Sporturilor pe Zăpadă  


10:25

Bitz şi Bob - Haosul marmeladei  


10:35

Bitz şi Bob - Pe locuri, fiți gata, verificați!  


10:50

Aventuri minunate - Maui  


11:15

Zoe și Milo - Călătorie în China  


11:20

Zoe și Milo - Călătorie în Mexic  


11:45

Eroii Meteo - Urangutanul curajos  


11:50

Eroii Meteo - Blocaj de trafic monstruos  


11:55

Eroii Meteo - Coral alb misterios  


12:10

Pentru planeta noastră - Hrană sustenabilă  


12:15

Pentru planeta noastră - Crescătorul de râme  


12:25

Pui de animale - Dragii mamei  


12:50

Am zis invenție? - Fete care programează  


13:10

Aventuri în detenție - Puterea cuvintelor  


13:20

Aventuri în detenție - Conținut sub presiune  


13:35

E uimitor - Un proiector cu hologramă  


14:00

Matilda și familia Ramsay - Balerinii  


14:15

Matilda și familia Ramsay - Ziua perfectă  


14:30

Operațiunea Au! - Bătăile inimii tale  


15:00

Operațiunea Au! - Grăsimea  


15:15

O săptămână să învingem lumea - Japonia Ziua 2  


15:40

Catralionarii - Spreyază și fugi  


16:10

Cum să faci bine lucrurile - Trucuri de alungat stresul  


16:35

Operațiunea Au! - Creieri uluitori  


17:05

TV Vieţuitoarele - Bursucul  


17:15

TV Vieţuitoarele - Fluturele cărămiziu al scăieţilor  


17:30

Veterinarii Juniori - Câinele cântăreț  


18:00

Ambasada animalelor - Pinguinul regal  


18:30

Campioni la gimnastică - Atât de aproape  


19:00

Cum să devii extraordinar, prezentat de Bear Grylls - Portarul (Maddie Hinch) și Exploratorul (Ranulph Fiennes)  


19:20

Cum să devii extraordinar, prezentat de Bear Grylls - Supraviețuitorul (Bear Grylls) și Șefa (Ursula Burns)  


19:45

Campioni pe gheață - Înfruntând lumea  


20:15

eXplorare Știința la domiciliu - Pariez că nu poți  


20:40

Prietenii uimitoare între animale - Născut pentru a fi diferit  


21:35

Emisiunea despre jocuri (Din garajul părinţilor mei) - Eroare  


22:00

eXplorare Știința la domiciliu - Presiunea  


22:30

eXplorare Știința la domiciliu - Inerția  


23:00

Știați că? - Impactul incredibil al sportului  


23:30

Știați că? - Gadget-uri pentru a vă revoluționa viața de zi cu zi  


00:00

În căutarea Supraomului - Oamenii bionici  


00:50

Clipuri Știați că? - Smartphone-ul de mâine  


01:00

eXplorare Știința la domiciliu - Știința în bucătărie  


01:20

Futuris - Ajutoare robotizate de salvare  


01:25

Futuris - Irosire zero din deșeurile verzi  


01:30

Știați că? - Animale: Chiar mai inteligent decat crezi!  


02:00

Știați că? - Alungarea incertitudinilor  


02:30

Știați că? - Puteți anticipa viitorul?  


03:00

Știați că? - Adevărat sau fals? Demolarea miturilor  


03:30

Știați că? - În culise cu mâncarea preferată  


04:00

Știați că? - Patiserie așa cum nu ați mai văzut  


04:30

Știați că? - Atracțiile parcurilor de distracții  ACUM


05:00

Știați că? - Talentele incredibile testate de știință  


05:30

Știați că? - În culisele produselor de igienă  


06:00

Știința maximă - Balon cu aer cald  


06:20

Știința maximă - Mașina-papiotă  


06:40

Operațiunea Au! - Auzul  


06:55

ŞtiinţeXplozie - Dovedește!  


Vezi si programul altor canale: