Program TV - marti - Eurosport 2 Hd

07:00

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine  


08:00

MOTOCICLISM DE ANDURANŢĂ: Campionatul Mondial Cursa de 24 de ore de la Le Mans - Cursa - MOTOCICLISM DE ANDURANŢĂ: Campionatul Mondial Cursa de 24 de ore de la Le Mans - Cursa  


11:00

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine  


12:00

Tir cu Arcul: Cupa Mondială Yecheon - Tir cu Arcul: Cupa Mondială Yecheon  


12:30

Tir cu Arcul: Cupa Mondială Yecheon - Tir cu Arcul: Cupa Mondială Yecheon  


13:00

MOTOCROS: Campionatul Mondial Germania - MX2, Cursa întâi - MOTOCROS: Campionatul Mondial Germania - MX2, Cursa întâi  


13:30

MOTOCROS: Campionatul Mondial Germania - MXGP, Cursa întâi - MOTOCROS: Campionatul Mondial Germania - MXGP, Cursa întâi  


14:00

MOTOCROS: Campionatul Mondial Germania - MX2, Cursa a doua - MOTOCROS: Campionatul Mondial Germania - MX2, Cursa a doua  


14:30

MOTOCROS: Campionatul Mondial Germania - MXGP, Cursa a doua - MOTOCROS: Campionatul Mondial Germania - MXGP, Cursa a doua  


15:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: ForÅ£a Jocurilor Olimpice - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: ForÅ£a Jocurilor Olimpice  


15:10

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine  


16:10

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine  


18:00

Bmx: Cupa Mondială - Bmx: Cupa Mondială  


19:00

Bmx: Campionatele Europene Verona - Bmx: Campionatele Europene Verona  


20:00

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine  


21:30

ALERGARE MONTANĂ: Seria Mondială GT Zegama - ALERGARE MONTANĂ: Seria Mondială GT Zegama  


22:00

Triatlon: Circuitul PTO - San Francisco - Triatlon: Circuitul PTO - San Francisco  


22:30

Bmx: Cupa Mondială - Bmx: Cupa Mondială  


23:30

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine  


01:00

Bmx: Cupa Mondială - Bmx: Cupa Mondială  


02:00

Bmx: Campionatele Europene Verona - Bmx: Campionatele Europene Verona  


03:00

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine  


04:00

Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros - Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros  


06:00

Tir cu Arcul: Cupa Mondială Yecheon - Tir cu Arcul: Cupa Mondială Yecheon  


06:30

Tir cu Arcul: Cupa Mondială Yecheon - Tir cu Arcul: Cupa Mondială Yecheon  


Vezi si programul altor canale: