Program TV - joi - The Fishing & Hunting Channel Hd

07:00

Aventuri cu Stylian Kadrev - Tadjikistan ep.3  


07:30

IBCC 2024  


08:00

IBCC 2024  


08:30

Sfaturi de top  


09:00

Pescuit fara frontiere - Luminile toamnei ep.1  


09:30

Pescuit fara frontiere - În căutarea știucilor cu Koós Ferenc  


10:00

Bucătăria iubitorilor de pește - Somn african la wock  


10:30

TopMix Tv - Aventuri pescărești, Crapii din canalul vestic al Balatonului  


11:00

Viitorul pescarilor de crap e protejarea peștilor  


11:30

Hírős Yacht – Vasele de pe Tisa  


12:00

Răpitorii fără reguli - Pescuit la genul feminin, Partea 2  


12:30

MTC Baits - Concentrat pentru capturi  


13:00

Haldorado - Döme Gábor, Pescuit la somn pe Tisa cu scoici  


13:30

Studiu de caz la Spinning - Raurile Bucovinei, Nuante de lipan si pastrav, Partea 1  


14:00

Studiu de caz la Spinning - Raurile Bucovinei, Nuante de lipan si pastrav, Partea 2  


14:30

Satur Baits - Soare, vânt, ploaie Lacul Legend  


15:00

Lume sălbatică - Vânătoare de bivol african  


15:30

Blaumann Ödö - La panda de cerbi, part 1  


16:00

Blaumann Ödö - La panda de cerbi, part 2  


16:30

IBCC 2024  


17:00

IBCC 2024  


17:30

The New Fly Fisher - ep. 14  


18:00

Bucătăria iubitorilor de pește - Tocăniță de pește cu mascarpone  


18:30

Hai la pescuit, in Spania  


19:00

Răpitorii fără reguli - Pescuit la genul feminin, Partea 1  


19:30

Una cu natura - Recorduri mondiale maghiare  


20:00

Viktor Takács - Cum să devii vânător ep.2  


20:30

Magazin Energofish  


21:00

Duelul - Method feeder, ep. 1  


21:30

Duelul - Method feeder, ep. 2  


22:00

Dovit - Noutăți 2024  


22:30

Fuste și arme  


23:00

CACIT Cupa Europeană de Vizsla Maghiară  


23:30

Halmi Péter Pál - Fuste și arme, partea 2  


00:00

Magazin Energofish  


00:30

Deșteptarea de primăvară - Feeder cu Don Carp Baits  


01:00

Cu momelile Bait Bait pe urmele crapilor mari din Balaton  


01:30

Duelul - Method feeder, ep. 1  


02:00

Duelul - Method feeder, ep. 2  


02:30

Dovit - Noutăți 2024  


03:00

Fuste și arme  


03:30

CACIT Cupa Europeană de Vizsla Maghiară  


04:00

Halmi Péter Pál - Fuste și arme, partea 2  


04:30

Studiu de caz la Spinning - Raurile Bucovinei, Nuante de lipan si pastrav, Partea 1  


05:00

Studiu de caz la Spinning - Raurile Bucovinei, Nuante de lipan si pastrav, Partea 2  ACUM


05:30

Satur Baits - Soare, vânt, ploaie Lacul Legend  


06:00

Lume sălbatică - Vânătoare de bivol african  


06:30

Blaumann Ödö - La panda de cerbi, part 1  


Vezi si programul altor canale: