Program TV - marti - Eurosport 1

05:00

Biatlon: Cupa Mondial─â Kontiolahti - masculin: Pursuit AG 


05:45

Biatlon: Cupa Mondial─â Kontiolahti - feminin: Sprint AG 


06:00

Schi Fond: Cupa Mondial─â masculin Lillehammer: Curs─â cu start ├«n bloc 20 km AG 


07:00

Schi fond: Cupa Mondial─â feminin Lillehammer: Curs─â cu start ├«n bloc 20 km AG 


08:00

Schi alpin: Cupa Mondial─â masculin, la Beaver Creek: DH AG 


08:45

Schi alpin: Cupa Mondial─â masculin, la Beaver Creek: SG AG 


09:30

Ciclism pe pist─â: Liga Campionilor Londra: Retrospectiv─â AG 


10:30

Biatlon: Cupa Mondial─â Kontiolahti - masculin: Sprint AG 


11:15

Biatlon: Cupa Mondial─â Kontiolahti - masculin: Pursuit AG 


11:45

Biatlon: Cupa Mondial─â Kontiolahti - feminin: Sprint AG 


12:30

Biatlon: Cupa Mondial─â Kontiolahti - feminin: Pursuit AG 


13:00

Schi Fond: Cupa Mondial─â masculin Lillehammer: Curs─â cu start ├«n bloc 20 km AG 


14:00

Schi fond: Cupa Mondial─â feminin Lillehammer: Curs─â cu start ├«n bloc 20 km AG 


15:00

Ciclism pe pist─â: Liga Campionilor Londra: Retrospectiv─â AG 


16:00

Ciclism pe pist─â: Liga Campionilor Londra: Retrospectiv─â AG 


17:00

Schi alpin: Cupa Mondial─â masculin, la Beaver Creek: DH AG 


17:45

Schi alpin: Cupa Mondial─â masculin, la Beaver Creek: SG AG 


18:30

Snooker: Seria Home Nations - Openul Sco┼úiei: Finala AG 


20:30

Iahting: ├Än spiritul Iahtingului AG 


21:00

┼×tiri: ┼×tirile Eurosport AG 


21:05

Ciclism pe pist─â: Liga Campionilor Londra: Retrospectiv─â AG 


22:00

Ciclism pe pist─â: Liga Campionilor Londra: Retrospectiv─â AG 


23:00

Schi alpin: Cupa Mondial─â masculin, la Beaver Creek: SG AG 


00:00

┼×tiri: ┼×tirile Eurosport AG 


00:05

Schi alpin: Cupa Mondial─â feminin, la Lake Louise: SG AG 


01:00

Snooker: Seria Home Nations - Openul Sco┼úiei: Finala AG 


02:30

Schi fond: Cupa Mondial─â feminin Lillehammer: Curs─â cu start ├«n bloc 20 km AG 


03:15

Schi Fond: Cupa Mondial─â masculin Lillehammer: Curs─â cu start ├«n bloc 20 km AG