Program TV - ieri - The Fishing & Hunting Channel

07:00

Școala de vânătoare - Practica cu arma cu gloanțe  


07:30

Pescuitul în focus – Lacul Fishing and Hunting  


08:00

Răpitorii fără reguli - Pescuit la genul feminin, Partea 1  


08:30

Bucătăria iubitorilor de pește - Preparate rapide din pește  


09:00

Magazin Energofish  


09:30

Doamne și pești într-o primăvară capricioasă - o primăvară capricioasă  


10:00

DOI PESCARI GURMANZI - Deliciile Dobrogei  


10:30

Magazin Energofish  


11:00

Evenimente F&H - F&H Expo 2024  


11:30

Satur Baits - Soare, vânt, ploaie Lacul Legend  


12:00

Teatrul Crapului - EMIL  


12:30

Daiwa - Pescuit la știucă, în ploaie  


13:00

Pescuit de crap cu Karel Nikl  


13:30

Hodula Fishing - Știuci scandinave  


14:00

Viitorul pescarilor de crap e protejarea peștilor  


14:30

MTC Baits - Concentrat pentru capturi  


15:00

Aventuri cu Stylian Kadrev - Kazahstan ep.1  


15:30

Aventuri cu Stylian Kadrev - Kazahstan ep.2  


16:00

Aventuri cu Stylian Kadrev - Paul Roberts  


16:30

Duelul - Pescuit cu rubeziana ep.1  


17:00

Duelul - Pescuit cu rubeziana ep.2  


17:30

Don Carp Baits - Red Squid  


18:00

Pescari gurmanzi - Alte delicii, aceeasi Dobroge  


18:30

Teatrul Crapului - Planet Senzor Planet  


19:00

Feedermania - Plătici mari cu înaintaș lung, de la 100 de m  


19:30

Aventuri cu Stylian Kadrev - Vânătoare în Zimbabwe, ep. 4  


20:00

Bucătăria vânătorilor - Am fost la festival de gastronomie vânătoresc  


20:30

Pescuit fara frontiere - Cu method la plătică  


21:00

Studiu de caz la Spinning - Raurile Bucovinei, Moldova, dragostea mea  


21:30

Bucătăria iubitorilor de pește - Cu Várallyay Benedek  


22:00

Dovit - Noutăți 2024  


22:30

Febra vânătorii - Mâna dreaptă a Dianei: paznicul  


23:00

Maestrul armurier - Camera de ardere la arme, ep. 1  


23:30

Maestrul armurier - Camera de ardere la arme, ep. 2  


00:00

The New Fly Fisher - ep 10  


00:30

Pe linia apei – O surpriză uriașă  


01:00

Cupa Halcatraz, Levelek 2023  


01:30

Studiu de caz la Spinning - Raurile Bucovinei, Moldova, dragostea mea  


02:00

Bucătăria iubitorilor de pește - Cu Várallyay Benedek  


02:30

Dovit - Noutăți 2024  


03:00

Febra vânătorii - Mâna dreaptă a Dianei: paznicul  


03:30

Maestrul armurier - Camera de ardere la arme, ep. 1  


04:00

Maestrul armurier - Camera de ardere la arme, ep. 2  


04:30

Hodula Fishing - Știuci scandinave  


05:00

Viitorul pescarilor de crap e protejarea peștilor  


05:30

MTC Baits - Concentrat pentru capturi  


06:00

Aventuri cu Stylian Kadrev - Kazahstan ep.1  


06:30

Aventuri cu Stylian Kadrev - Kazahstan ep.2  


Vezi si programul altor canale: