Program TV - marti - The Fishing & Hunting Channel Hd

07:00

Maestrul armurier - Camera de ardere la arme, ep. 2  


07:30

Feedermania - Pescuit de test la Tokaj  


08:00

Adventer & Fishing - Pescuit de crap pe Balaton  


08:30

MIKADO Total Fishing - Firmă poloneză cu 30 de ani de experiență  


09:00

Feedermania - Crapii mari ai lui Siket Mate  


09:30

Expediții la noi acasă - Delta Mon Amour, Partea 1  


10:00

Frati de naluci - Revanșa  


10:30

Duelul - Method feeder, ep. 1  


11:00

Duelul - Method feeder, ep. 2  


11:30

Dovit - Noutăți 2024  


12:00

IBCC 2024  


12:30

IBCC 2024  


13:00

Sfaturi de top  


13:30

Zona Carp Zoom - Cu picker, ul, primăvara  


14:00

Don Carp Baits - Red Squid  


14:30

Fishmine - Aventura a doua, Erdőbénye  


15:00

Maestrul armurier - Despre armele cu pârghie ep.1  


15:30

Maestrul armurier - Despre armele cu pârghie ep.2  


16:00

Pe urmele prăzii - Examenele cainilor de vanatoare  


16:30

Hodula Fishing - Nălucă mare, pește mic  


17:00

KORDA - Danny Fairbrass pe lacul Szucs ep. 1  


17:30

2 zile - două lacuri, Pescuit la crap pe lacurile din parcul Castelului  


18:00

Frati de naluci - Revanșa Ep. 2  


18:30

Expediții la noi acasă - Delta Mon Amour, Partea 2  


19:00

Hodula Fishing - Știuci scandinave  


19:30

Pe urmele prăzii - Goane fierbinti  


20:00

Halmi Péter Pál - Omul liber al pădurii  


20:30

Feedermania - Crapi din Tribalj, cu boilies  


21:00

The New Fly Fisher - ep. 15 


21:30

Dovit - La caras cu method feederul  


22:00

Fishmine. Aventuri - Portret  


22:30

Odon Blaumann - Cerbul, ep. 1  


23:00

Odon Blaumann - Cerbul, ep. 2  


23:30

Odon Blaumann - Cerbul, ep. 3  


00:00

Magazin Energofish  


00:30

Feedermania - Pescuit de test la Tokaj  


01:00

Cralusso - O nouă dimensiune în pescuitul cu tehnica method  


01:30

The New Fly Fisher - ep. 15 


02:00

Dovit - La caras cu method feederul  


02:30

Fishmine. Aventuri - Portret  


03:00

Odon Blaumann - Cerbul, ep. 1  


03:30

Odon Blaumann - Cerbul, ep. 2  


04:00

Odon Blaumann - Cerbul, ep. 3  


04:30

Zona Carp Zoom - Cu picker, ul, primăvara  


05:00

Don Carp Baits - Red Squid  


05:30

Fishmine - Aventura a doua, Erdőbénye  


06:00

Maestrul armurier - Despre armele cu pârghie ep.1  


06:30

Maestrul armurier - Despre armele cu pârghie ep.2  


Vezi si programul altor canale: