Program TV - maine - The Fishing & Hunting Channel Hd

07:00

Maestrul armurier - Camera de ardere la arme, ep. 2  


07:30

Duelul - Pescuit cu rubeziana ep.1  


08:00

Duelul - Pescuit cu rubeziana ep.2  


08:30

Una cu natura - Zece parcuri naționale, momente ep. 5  


09:00

Feedermania - Peste 150 de kg la Törökbálint  


09:30

Pescuit fara frontiere - Sfaturi pentru spinning, iarna  


10:00

Studiu de caz la Spinning - Lectie de pescuit la salau  


10:30

Uriașii de la Gyékényes  


11:00

Uriașii de la Gyékényes  


11:30

Frati de naluci - Revansa, Partea 5  


12:00

Dovit - Noutăți 2024  


12:30

Hodula Fishing - Pregătiri pe lacul Tisa  


13:00

Una cu natura - Zece parcuri naționale, momente ep. 1  


13:30

Prima ediție a cupei Winter Cup Gyékényes  


14:00

Năluci Rapala pentru orice situație - Năluci pentru toate situațiile Ep. 2  


14:30

Răpitorii fără reguli - Unora le place stiuca, Partea 3  


15:00

Pe urmele prăzii - Maestrul taxidermiei  


15:30

Kolláth József - Aventuri de vânătoare în Islanda  


16:00

Attila Linzenbold - Expediții de vânătoare în Bockerei  


16:30

Hodula Fishing - Utilizarea dronei pe ocean  


17:00

Prima ediție IWCC pe lacul Tisa - 2023  


17:30

Frati de naluci - Revansa, Partea 3  


18:00

Studiu de caz la Spinning - Pescuit in Suedia: Apele francezului  


18:30

Decathlon - Caperlan, Provocarea  


19:00

Teatrul Crapului - Lacrimi pentru pescuit, Partea 2  


19:30

Takács Viktor - Africa, pentru prima oară  


20:00

Halmi Péter Pál - Vânătoare de cerb în Gyulaj  


20:30

Feedermania - Cu melcii pe lacul Zoltán  


21:00

Big Coast Sezonul 13 - Episodul 13  


21:30

Zona Carp Zoom - Toamna cu feederul pe râu  


22:00

The Legend Lake - Döme Gábor, Peștii necapturați din balastieră  


22:30

Jozsef Kollath - Aventuri vânătorești în Benin ep. 1  


23:00

Jozsef Kollath - Aventuri vânătorești în Benin ep. 2  


23:30

Jozsef Kollath - Aventuri vânătorești în Benin ep. 3  


00:00

Magazin Energofish  


00:30

Satur Baits - Soare, vânt, ploaie Lacul Legend  


01:00

XIX. Fishing & Hunting – Energofish – Optic World Exklusive – Turneul de pescuit Social & Media Bajcs Hal  


01:30

Big Coast Sezonul 13 - Episodul 13  


02:00

Zona Carp Zoom - Toamna cu feederul pe râu  


02:30

The Legend Lake - Döme Gábor, Peștii necapturați din balastieră  


03:00

Jozsef Kollath - Aventuri vânătorești în Benin ep. 1  


03:30

Jozsef Kollath - Aventuri vânătorești în Benin ep. 2  


04:00

Jozsef Kollath - Aventuri vânătorești în Benin ep. 3  


04:30

Prima ediție a cupei Winter Cup Gyékényes  


05:00

Năluci Rapala pentru orice situație - Năluci pentru toate situațiile Ep. 2  


05:30

Pescuitul în focus - Best of 2023  


06:00

Pe urmele prăzii - Maestrul taxidermiei  


06:30

Kolláth József - Aventuri de vânătoare în Islanda  


Vezi si programul altor canale: