Program TV - luni - The Fishing & Hunting Channel Hd

07:00

Balázs Hajba - Kârgâzstan, Agățându, se de o stâncă, Partea 2  


07:30

Magazin Energofish  


08:00

2 zile - două lacuri, Pescuit la crap pe lacurile din parcul Castelului  


08:30

Daiwa - Pescuit la știucă, în ploaie  


09:00

Haldorado - Döme Gábor, Lacul crapilor uriași: Zajarki  


09:30

Pescuitul în focus - Feericul Balaton  


10:00

Adventer&Fishing IBCC - Introducere  


10:30

Adventer&Fishing IBCC - Introducere  


11:00

Adventer&Fishing IBCC - Introducere  


11:30

Haldorado - Aventuri pe ape sălbatice, Dome Gabor, Patru anotimpuri cu bățul de pescuit pe lacul Tisa, Episod 1  


12:00

Răpitorii fără reguli - Febra stiucii, vreme de salau, Partea 3  


12:30

Pescuit de crap cu Karel Nikl  


13:00

Bucătăria iubitorilor de pește - Somn african la wock  


13:30

Decathlon - Ziua Caperlan method feeder  


14:00

The New Fly Fisher - Ep. 7  


14:30

Bucătăria iubitorilor de pește - Tocăniță de pește cu mascarpone  ACUM


15:00

Aventuri cu Stylian Kadrev - Zimbabwe Ep.1  


15:30

Un vânător maghiar, călător prin lume - Hidvégi Béla ep 1.  


16:00

Un vânător maghiar, călător prin lume - Hidvégi Béla ep 2.  


16:30

IBCC 2023  


17:00

IBCC 2023  


17:30

KORDA - Danny Fairbrass pe lacul Szucs ep. 1  


18:00

Big Coast Sezonul 10 - Episodul 2  


18:30

Decathlon Caperlan - Prieteni de pescuit  


19:00

Pescuit fără limite - Pe urmele stramosilor nostri  


19:30

Pe urmele prăzii - Maestrul taxidermiei  


20:00

Bucătăria vânătorilor cu Koszti Andras  


20:30

Haldorado - Döme Gábor, Pescuit de crapi mari în Ianuarie, la Tribalj  


21:00

Adventer&Fishing IBCC - Ziua întâi  


21:30

Adventer&Fishing IBCC - Ziua întâi  


22:00

Adventer&Fishing IBCC - Ziua întâi  


22:30

Pal Peter Halmi - Se apropie perioada de împerechere, partea 1  


23:00

Pal Peter Halmi - Se apropie perioada de împerechere, partea 2  


23:30

Pal Peter Halmi - Se apropie perioada de împerechere, partea 3  


00:00

Feedermania - Pescari de test cu tehnica method, pe Törökbálint  


00:30

Duelul - Feeder cu înaintaș lung ep.1  


01:00

Duelul - Feeder cu înaintaș lung ep.2  


01:30

MTC Baits - Concentrat pentru capturi  


02:00

Cupa Halcatraz, Levelek 2023  


02:30

Don Carp Baits - Red Squid  


03:00

Pal Peter Halmi - Se apropie perioada de împerechere, partea 1  


03:30

Pal Peter Halmi - Se apropie perioada de împerechere, partea 2  


04:00

Pal Peter Halmi - Se apropie perioada de împerechere, partea 3  


04:30

Hodula Fishing - Spinning după dezgheț  


05:00

The New Fly Fisher - Ep. 7  


05:30

Bucătăria iubitorilor de pește - Tocăniță de pește cu mascarpone  


06:00

Aventuri cu Stylian Kadrev - Zimbabwe Ep.1  


06:30

Un vânător maghiar, călător prin lume - Hidvégi Béla ep 1.  


Vezi si programul altor canale: