Program TV - duminica - Extreme Sports

07:00

Lumea sporturilor de acțiune Sezonul 3 - Episodul 3  


08:00

Încercarea supremă Sezonul 1 - Episodul 4  


09:00

Strongman Champions League, competiţia celor mai puternici oameni din lume Sezonul 2016 - Episodul 3  


10:00

Eroii de la X Games Sezonul 1 - Episodul 7  


10:30

Eroii de la X Games Sezonul 1 - Episodul 8  


11:00

Formula D Sezonul 1 - Episodul 2  


11:30

Formula D Sezonul 1 - Episodul 3  


12:00

Liquid Edge - Sporturi nautice, adrenalină și experiențe neobișnuite Sezonul 1 - Episodul 101  


13:00

Nitro Circus: În jurul lumii Sezonul 1 - Episodul 7  


14:00

Nitro Circus: În jurul lumii Sezonul 1 - Episodul 8  


15:00

Lumea sporturilor extreme Sezonul 4 - Episodul 5  


15:30

Lumea sporturilor extreme Sezonul 4 - Episodul 6  


16:00

Cum să fii în formă Sezonul 2 - Episodul 3  


17:00

Lumea sporturilor de acțiune Sezonul 3 - Episodul 1  


18:00

Lumea sporturilor de acțiune Sezonul 3 - Episodul 2  


19:00

În culisele campionatului Drift Allstars Sezonul 2015 - Episodul 11  


19:30

În culisele campionatului Drift Allstars Sezonul 2015 - Episodul 12 


20:00

Eroii de la X Games Sezonul 1 - Episodul 7  


20:30

Eroii de la X Games Sezonul 1 - Episodul 8  


21:00

Formula D Sezonul 1 - Episodul 5  


21:30

Formula D Sezonul 1 - Episodul 6  


22:00

Dincolo de calea bătută Sezonul 1 - Episodul 1  


23:00

Strongman Champions League, competiţia celor mai puternici oameni din lume Sezonul 2016 - Episodul 1  


00:00

Lumea sporturilor extreme Sezonul 4 - Episodul 25  


00:30

Lumea sporturilor extreme Sezonul 4 - Episodul 26  


01:00

Lumea sporturilor extreme Sezonul 5 - Episodul 1  


01:30

Lumea sporturilor extreme Sezonul 5 - Episodul 2  


02:00

Formula D Sezonul 1 - Episodul 5  


02:30

Formula D Sezonul 1 - Episodul 6  


03:00

Eroii de la X Games Sezonul 1 - Episodul 7  


03:30

Eroii de la X Games Sezonul 1 - Episodul 8  


04:00

GRID Sezonul 1 - Episodul 5  


06:00

O lume albastră Sezonul 5 - Episodul 8