Program TV - The Fishing & Hunting Channel Azi


07:00

Un vânător maghiar, călător prin lume - Hidvégi Béla ep 2.  


07:30

Răpitorii fără reguli - Pescuit la genul feminin, Partea 3  


08:00

Bucătăria iubitorilor de pește - Cu Szabolcs Mikk  


08:30

Satur Baits - Soare, vânt, ploaie Lacul Legend  


09:00

Hodula Fishing - Nălucă mare, pește mic  


09:30

Expediții la noi acasă - Cod rosu la stiuca, Partea 7  


10:00

Zona Carp Zoom - Cu picker, ul, primăvara  


10:30

Teatrul Crapului - Echipele din Romania la IBCC 2024, Partea 1  


11:00

Teatrul Crapului - Echipele din Romania la IBCC 2024, Partea 2  ACUM


11:30

Una cu natura - Omul de pe mal  


12:00

Pescuit fara frontiere - Boilies sau method?  


12:30

Daiwa - Foarte sălbatic  


13:00

Printre uriași - Ep. 2  


13:30

Fishmine - Ipoly ep.1  


14:00

Secretele adancimii albastre - Partea 1  


14:30

Secretele adancimii albastre - Partea 2  


15:00

Kolláth József - Aventuri de vânătoare în Verdele Kalahari ep.1  


15:30

Kolláth József - Aventuri de vânătoare în Verdele Kalahari ep.2  


16:00

Bucătăria vânătorilor - Cu Kriszta Vrabel  


16:30

The New Fly Fisher - ep. 15 


17:00

MTC Baits - Concentrat pentru capturi  


17:30

Studiu de caz la Spinning - Raurile Bucovinei, Moldova, dragostea mea  


18:00

Un lac suparacios  


18:30

Pescuit fără limite - Pescuit la salau in apa curgatoare  


19:00

Prima ediție IWCC pe lacul Tisa - 2023  


19:30

Armurierul - Lunetele  


20:00

Bucătăria vânătorilor cu Oroszné Götz Ildikó  


20:30

Haldorado - Dome Gabor, Pescuit method la somn cu crapi  


21:00

Bait Bait - Peter Varga, Pasta a fost lansată  


21:30

Bucătăria iubitorilor de pește - Crap la grill la lacul Albastru  


22:00

Pescuitul în focus – Lacul Fishing and Hunting  


22:30

Némethy András - O aventură de vânătoare și colecționare în bazinul Kalahari cu Magyarovics Károlly ep.3  


23:00

Maestrul armurier - Camera de ardere la arme, ep. 1  


23:30

Maestrul armurier - Camera de ardere la arme, ep. 2  


00:00

Döme Gábor - PE APE LEGENDARE CU SOMNI ep. 1, Giganții din Ohat cu tehnica breakline  


00:30

Döme Gábor - PE APE LEGENDARE CU SOMNI ep. 2, Giganții din Ohat cu tehnica breakline  


01:00

The New Fly Fisher - ep. 15 


01:30

Bait Bait - Peter Varga, Pasta a fost lansată  


02:00

Decathlon - Ziua Caperlan method feeder  


02:30

Pescuitul în focus – Lacul Fishing and Hunting  


03:00

Némethy András - O aventură de vânătoare și colecționare în bazinul Kalahari cu Magyarovics Károlly ep.3  


03:30

Maestrul armurier - Camera de ardere la arme, ep. 1  


04:00

Maestrul armurier - Camera de ardere la arme, ep. 2  


04:30

Fishmine - Ipoly ep.1  


05:00

Teatrul Crapului - Echipele din Romania la IBCC 2024, Partea 1  


05:30

Teatrul Crapului - Echipele din Romania la IBCC 2024, Partea 2  


06:00

Kolláth József - Aventuri de vânătoare în Verdele Kalahari ep.1  


06:30

Kolláth József - Aventuri de vânătoare în Verdele Kalahari ep.2  


Vezi si programul altor canale: